Dit gave horloge K-WATCH van Kidywolf kan heel veel! Het kan aan een telefoon gekoppeld worden, maar het kan ook volledig 'offline' worden gebruikt. Met 10 sportmodi, timer, wekker, stopwatch en zaklamp. Waterdicht! Lees meer
Prachtig vormgegeven horloge voor kinderen vanaf 8 jaar. Het horloge heeft geen GPS tracker en geen internet/sim-kaart. Indien gewenst kan het wel aan een telefoon gekoppeld worden, zodat het als smartphone kan worden gebruikt, maar dit is niet noodzakelijk.
Nog veel belangrijker is natuurlijk wat dit toffe horloge wél kan! Het horloge laat natuurlijk de tijd zien, heeft een ingebouwde timer, wekker en stopwatch. Het horloge heeft zelfs een zaklamp, is dat even handig! De polsband is verstelbaar in maat en heeft een fijne, makkelijke magnetische sluiting.
Het horloge heeft een mooi OLED kleurenscherm dat te bedienen is met het touchscreen. Het horloge is waterdicht in zoet water en heeft een zeer lange levensduur.
Indien gewenst kan er een In Case of Emergency (ICE) telefoonnummer op het scherm worden weergegeven, zodat je als ouder/verzorger altijd bereikbaar bent.
Kenmerken
- Interactief horloge
- Mogelijkheid om een telefoon aan te sluiten (niet verplicht)
- Het horloge kan met of zonder Bluetooth worden gebruikt (voor verbinding met een telefoon).
- Kleurentouchscreen
- OLED-scherm
- Bestand tegen zoet water
- Ingebouwde lamp
- 10 sportmodi
- Diverse applicaties
- Autonomie: lange levensduur
- Geen simkaart
- Geen geolokalisatie
- Comfortabele en verstelbare armband (magnetische sluiting)
- Mogelijkheid om een ICE-nummer (In Case of Emergency) rechtstreeks op het scherm weer te geven
- Oplaadbare batterij
- Vanaf 8 jaar
- CE-gecertificeerd
Inhoud
- K-WATCH
- USB-C-oplaadkabel
- Gebruiksaanwijzing





Nieuw
SALE
Baby
Speelgoed
Boeken
Kleding
Wonen
Tassen
Zwemmen
Thema
Cadeau
Blog












